Březová - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma
+

Hlášení obecního rozhlasu - Podpora kandidáta do Senátu Parlamentu České republiky

-

Dnes se přijede představit do naší obce a požádat o podporu nezávislý, nestranický kandidát do Senátu Parlamentu České republiky za náš volební obvod 81 Uherské Hradiště, pan Václav Hučík.

Jeho hlavním zaměřením je mimo jiné, novelizovat a prosadit takové zákony, které se týkají:

• Úplného zastavení řádění nenasytných soukromích exekutorů.
  • Navrácení sociálně vyloučených rodin zpět do života, do zaměstnání a daňového systému.
  • Zmírnění sociálního dopadu chudoby na děti v rodinách postižených exekucemi – děti za to nemohou.
  • Zabránění zrychlujícího se prorůstání hmotné nouze do střední společenské třídy, důsledkem toho je oslabení kupní síly a úpadek živnostníků.
  • Předložení ke schválení návrh řešení pro získávání další odborné praxe po ukončení řádného studia, a dalších palčivých problémů společnosti.

Václav Hučík děkuje všem, kteří ho přijdou vyslechnout a podpořit. Pro podpis petice je nutno mít u sebe občanský průkaz. Rád si vyslechne i problémy, které vás pálí a nabízí pomoc lidem v bezvýchodné složité finanční situaci a s exekucemi.

Setkání se uskuteční: u hřbitova     v 18:00  hodin.

Datum vložení: 1. 7. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 1. 7. 2014 0:00